Egitici Oyuncak
Üye Girişi
Beni Hatırla
Ürün Grupları
Ana Sayfa Morpa MORPA ÇOCUK ÜYELİĞİ

MORPA ÇOCUK ÜYELİĞİ

Resmi Büyüt
 

MORPA ÇOCUK ÜYELİĞİ

 
OKUL ÖNCESİ, 0-6 YAŞ ÇOCUKLARININ TÜM GELİŞİM ALANLARINI BİR PROGRAM DAHİLİNDE DESTEKLEYEREK ONLARA TEMEL BECERİLER KAZANDIRAN, İLKÖĞRETİME HAZIRLANMALARINA YARDIM EDEN EĞİTİM DÖNEMİDİR.BU DÖNEMDE ÇOCUĞUN GELİŞİMİNİN YETİŞKİNLER TARAFINDAN BİLİNÇLİ VE PLANLI OLARAK DESTEKLENMESİ GEREKİR. ÇÜNKÜ ÇOCUĞUN TESADÜFLERLE 21. YÜZYIL HEDEFLERİNE ULAŞABİLMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.MORPA ÇOCUKTA BU DURUMDA DEVREYE GİREREK ÇOCUĞUNUZUN İLK ÖĞRETİME HAZIRLANMASINDA EN BÜYÜK YARDIMCIDIR.
 

Morpa

Morpa

Fiyatı

69,38 TL

%

Kur Çevirici

Stok Durumu

Stoklarımızda

Güncelleme Tarihi

4.3.2015 13:10:00

11,91 TL den başlayan taksitlerle. Taksit Seçenekleri İçin Tıklayınız.

 
Ürün Özellikleri
Yaş Grubu : 3-4
Yaş Grubu : 5-6
Cinsiyet : Unisex
Bu Üründen Adet
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..

Ürün Detayları

Morpa Çocuk

Okul öncesi, 0-6 yaş çocuklarının tüm gelişim alanlarını bir program dâhilinde destekleyerek onlara temel beceriler kazandıran, ilköğretime hazırlanmalarına yardım eden eğitim dönemidir. Bu dönemde çocuğun gelişiminin yetişkinler tarafından bilinçli ve planlı olarak desteklenmesi gerekir. Çünkü çocuğun tesadüflerle 21. yüzyıl hedeflerine ulaşabilmesi mümkün değildir.

Yayınevi olarak amacımız; çocuğun dünyaya farklı pencerelerden bakabilmesine, çok yönlü düşünebilmesine, hayattaki renklerin farkına varabilmesine yardım ederek yaşama hazırlanmasına destek olmaktır. Bu da ancak çocuğun tüm gelişim alanlarını destekleyen kaliteli yayınlar ve teknolojik eğitim materyalleri ile mümkündür.
 
morpa

Morpa 1995 yılından itibaren okul öncesi çocuklarına, ailelerine ve öğretmenlerine yönelik alanın en iyi uzmanları tarafından hazırlanmış 1000'in üzerinde kitap ve eğitici materyal yayımlamıştır.

2008 yılında eğitim teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak okul öncesi ile ilgilenen herkesin yararlanabileceği bir eğitim-öğretim portalı hazırlama kararı almış, bu çalışmaları Eylül 2010'da tamamlayarak 3-6 yaş çocuklarını, ailelerini ve öğretmenlerini eğitimin eğlenceli yüzüyle "Morpa Çocuk"la tanıştırmıştır.

Artık okul öncesinde 7 gün 24 saat oyun, eğlence ve eğitim keyfi yaşanıyor. Öğretmen ve aileler "Morpa Çocuk"la eğitim teknolojisinin desteğini, bilimsel içeriğini, keyifli ve güvenli bir şekilde yanında hissediyor. Çocuklar, evden, okuldan dilediği her yerden tıklıyor, eğleniyor, öğreniyor

Taksit Seçenekleri

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı!
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
  İP SİHİRBAZI 20 PARÇA Yeni Ürün 24,00 TL  Sepete At 1-2 gün içerisinde kargoya verilir
Bu Kategorideki Diğer Ürünler
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
MORPA ÇOCUK ÜYELİĞİ Şu an bu ürünü incelemektesiniz. 69,38 TL  Sepete At Stoklarımızda
MORPA KAMPÜS ABONELİĞİ 72,80 TL  Sepete At Stoklarımızda
Tümünü Göster
TELEFON İLE SİPARİŞ FORMU
FORMU DOLDURUP GÖNDERİN BİZ SİZİ ARAYALIM
Lütfen " * " İşaretli Alanları Eksiksiz Doldurunuz.
Ürün Adı:
Adınız ve Soyadınız :
Sabit Telefon:
Cep Telefon:
Notunuz:
Güvenlik Kodu:
Güvenlik Kodunu Yazını:

Copyright © 2009-2013 Pediko.com Taştop Sokak No: 74 Siteler / Altındağ / ANKARA Telefon: 444 0 869 - Faks: +90 312 476 44 66 pediko@pediko.com

Taştop Sokak No :74 Siteler Altındağ / Ankara Tel: 444 0 869 pbx Fax:0312 476 44 66