Egitici Oyuncak
Üye Girişi
Beni Hatırla
Ürün Grupları
Ana Sayfa Morpa MORPA KAMPÜS ABONELİĞİ

MORPA KAMPÜS ABONELİĞİ

Resmi Büyüt
 

MORPA KAMPÜS ABONELİĞİ

 
MORPA KAMPÜS; İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETMENLERİNE DERSLERDE DESTEK OLMAK İÇİN HAZIRLANMIŞ, YENİ ÖĞRETİM MÜFREDATINA UYGUN, İNTERNET ÜZERİNDEN KULLANILAN BİLGİSAYAR DESTEKLİ BİR EĞİTİM YAZILIMIDIR.
 

Morpa

Fiyatı

72,80 TL

%

Kur Çevirici

Stok Durumu

Stoklarımızda

Güncelleme Tarihi

20.3.2015 19:53:00

12,50 TL den başlayan taksitlerle. Taksit Seçenekleri İçin Tıklayınız.

 
Ürün Özellikleri
Yaş Grubu : 8-11
Yaş Grubu : BÜYÜKLER
Cinsiyet : Unisex
Bu Üründen Adet
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..

Ürün Detayları

MORPA KAMPÜS; İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETMENLERİNE DERSLERDE DESTEK OLMAK İÇİN HAZIRLANMIŞ, YENİ ÖĞRETİM MÜFREDATINA UYGUN, İNTERNET ÜZERİNDEN KULLANILAN BİLGİSAYAR DESTEKLİ BİR EĞİTİM YAZILIMIDIR.

SESLİ VE ANİMASYONLU KONU ANLATIMLARI: SESLİ VE ANİMASYONLU KONU ANLATIMLARIYLA ÖĞRENCİLERİMİZE EĞLENCELİ VE KALICI BİR ÖĞRENME ORTAMI HAZIRLANMIŞTIR.KONU ANLATIMLARIMIZ, KAZANIMLARLA BİREBİR UYUMLU OLDUĞUNDAN DERS SIRASINDA YETERİNCE ANLAŞILMAYAN HERHANGİBİR KONUNUN HEM EVDE HEM DE SINIF ORTAMINDA TAM OLARAK ÖĞRENİLMESİNİ SAĞLAMAKTA, BU DA ÖĞRENCİ BAŞARISINI ARTIRMAKTADIR.

SESLİ OKUMA VE DİNLEME METİNLERİ: SESLİ OKUMA VE DİNLEME METİNLERİ, DERSİN İŞLENİŞİ SIRASINDA SINIF ORTAMINA BİR CANLILIK GETİRMEKTE VE DERSE ZENGİNLİK KATMAKTADIR. BÖYLELİKLE ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUMA VE DİNLEME BECERİLERİNİN GELİŞMESİNE ÖNEMLİ BİR KATKI SAĞLANMAKTADIR.

ETKİLEŞİMLİ ÇALIŞMALAR: ETKİLEŞİMLİ ÇALIŞMALARIMIZDA, KAZANIMLARLA İLGİLİ UYGULAMALAR YER ALMAKTADIR. BU ÇALIŞMALARIMIZ FARKLI TEKNİKLERLE HAZIRLANMIŞTIR.
ÖRNEĞİN, MATEMATİK DERSİYLE İLGİLİ PROBLEM ÇÖZME ÇALIŞMASI YAPAN BİR ÖĞRENCİ, ÇALIŞMA SAYFASINA HER GİRDİĞİNDE, PROBLEMDEKİ SAYILAR DA KENDİLİĞİNDEN DEĞİŞMEKTEDİR. BÖYLELİKLE HEM KENDİLİĞİNDEN DEĞİŞEN ÇALIŞMA SAYFALARI OLUŞTURULMAKTA, HEM DE ÖĞRENCİNİN ÇALIŞMAYI EZBERLEMESİNİN ÖNÜNE GEÇİLMEKTEDİR.

PEKİŞTİRMELER: PEKİŞTİRME ÇALIŞMALARIMIZ, DERS KAZANIMLARININ KALICI OLARAK ÖĞRENİLMESİ AMACIYLA HAZIRLANMIŞTIR. BU ÇALIŞMALAR DA DİĞER ÇALIŞMALARIMIZDA OLDUĞU GİBİ HER AÇILDIĞINDA FARKLI BİR ŞEKİLDE GELEREK, ÖĞRENCİLERİMİZE SINIRSIZ BİR ÖĞRENME MATERYALİ SUNMAKTADIR.

ETKİLEŞİMLİ FLASH DENEYLER: ETKİLEŞİMLİ FLASH DENEYLERLE "MORPA KAMPÜS" , HEM ÖĞRENCİLERİMİZİN, HEM DE ÖĞRETMENLERİMİZİN SANAL LABORATUVARI OLACAKTIR.

VİDEO KONU ANLATIMI VE DENEYLER: VİDEOKONU ANLATIMI VE DENEYLER, DERSLERİN ANLATIMINDA HEM ÖĞRENCİLERİMİZE HEM DE ÖĞRETMENLERİMİZE DESTEK SAĞLAYICI NİTELİKTEDİR. İSTER DERSE BAŞLAMADAN ÖNCE, İSTERSE DE DERSİN TEKRARINDA KULLANILABİLECEK BU MATERYALLER, KAZANIMLARIN ÖĞRENİLMESİNDE VE PEKİŞTİRLMESİNDE OLUMLU BİR ETKİYE SAHİPTİR.

EĞİTİCİ - ÖĞRETİCİ OYUNLAR: EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ OYUNLARLA DERSLER ÇOK DAHA ZEVKLİ VE EĞLENCELİ OLARAK İŞLENECEKTİR. ÖĞRENCİLERİMİZ İSTER SINIF ORTAMINDA, İSTER BİLGİSAYAR LABORATUVARLARINDA, İSTERLERSE EVLERİNDE BU EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ OYUNLARLA HEM EĞLENECEK HEM DE ÖĞRENECEKLERDİR.

ÖDEVLER: DERLERDE ÖĞRENİLEN BİLGİLERİ ÖLÇMEK, DEĞERLENDİRMEK VE PEKİŞTİRMEKVE TEKRAR ETMEK AMACIYLA, ÖĞRENCİLERİZE SIKILMADAN YAPACAKLARI ÖDEVLER SUNULMAKTADIR. BU ÖDEVLERLE ÖĞRENCİLERİMİZİN ARAŞTIRMA, SORGULAMA, İNCELEME VB. BECERİLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ AMAÇLANMIŞTIR.

ÜNİTE - TEMA TESTLERİ: ÜNİTE VE TEMA TESTLERİMİZLE, O DERSE AİT ÜNİTE VE TEMAYLA İLGLİ EDİNİLEN BİLGİLERİN ÖLÇÜLMESİ AMAÇLANMIŞTIR.TEST SONUÇLARINA GÖRE ÖĞRENCİLERİMİZİN HANGİ KAZANIMLARA NE KADAR SAHİP OLUĞU KOLAYLIKLA TESPİT EDİLMEKTEDİR.ÖĞRENCİLERİMİZİN YANLIŞ CEVAP VERDİKLERİNDE, HANGİ KONU ANLATIMLARINI DİNLEMELERİ VE HANGİ ÇALIŞMALARI YAPMALARI GEREKTİĞİ BİLDİRİLEREK GERÇEK BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRME ORTAMI SUNULMAKTADIR.

TARAMA SINAVLARI: TARAMA SINAVLARIMIZLA ÜNİTE VE TEMALARLA ÖĞRENİLEN BİLGİLER ÖLÇÜLMEKTE, EKSİK KALAN KAZANIMLAR TESPİT EDİLMEKTE VE TEKRAR EDİLMESİ GEREKEN BÖLÜMLER, KONULAR VB. ÖĞRENCİLERE RAPOR HÂLİNDE SUNULMAKTADIR.

SBS DENEME SINAVLARI: SBS BÖLÜMÜMÜZDE YER ALAN SINAVLARIMIZ, GEREK SORU TİPİ, GEREK İÇERİK, GEREKSE SORU SAYISI BAKIMINDAN ÖĞRENCİLERİMİZİN GİRECEKLERİ SBS SINAVLARININ PROVASI NİTELİĞİNDEDİR. BU NEDENLE SBS SINAVLARIMIZ ÖĞRENCİLERİN BU SINAVLARA HAZIRLANMASINDA ÖNEMLİ BİR YARDIMCI KAYNAKTIR.

SORU BANKALARI: MORPA KAMPÜS’TE HER DERS İÇİN AYRI BİR SORU HAVUZU YER ALMAKTADIR. BU HAVUZDA YER ALAN SORULAR, TEMA-ÜNİTELERE GÖRE, KAZANIMLARA GÖRE VE ZORLUK DERECELERİNE GÖRE GRUPLANDIRILMIFL OLUP 1000’DEN FAZLADIR VE TÜMÜ YENİ MÜFREDATA UYGUN GÖRSELLİ SORULARDIR.

DERSLERE VE SINIFLARA GÖRE ÖZELLEŞTİRİLMİŞ EKRANLAR: MORPA KAMPÜS, MEB MÜFREDATINA UYGUN ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞ, İLKÖĞRETİM BİR, İKİ VE ÜÇÜNCÜ SINIFLAR İÇİN TÜRKÇE, MATEMATİK VE HAYAT BİLGİSİ DERSLERİNİ; DÖRT, BEŞ, ALTI, YEDİ VE SEKİZİNCİ SINIFLAR İÇİN TÜRKÇE, MATEMATİK, FEN VE TEKNOLOJİ, SOSYAL BİLGİLER VE İNGİLİZCE DERSLERİNİ KAPSAR. BU DERSLERDE ÖĞRENCİNİN YAŞINA UYGUN OLACAK BİÇİMDE DERS ARAYÜZLERİ, SESLER, ANİMASYONLAR, GRAFİKLER VE YAZI TİPİ BOYUTLARI ÖZELLEŞTİRİLMİŞTİR.

TAM EKRAN SUNUM: TAM EKRAN SUNUMUYLA MORPA KAMPÜS, SINIF ORTAMINDA DERSİN İŞLENİŞİ SIRASINDA BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLAR. SINIFIN HER YERİNDEN RAHATLIKLA İZLENEREK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNİN DAĞILMASINI ÖNLER. OTURDUKLARI YERLERİ DEĞİŞTİRMEYE GEREK KALMAZ. SINIF İÇİNDE DÜZENİN BOZULMASINA VE KARGAŞAYA YOL AÇMAZ.

KAZANIMLARDAN İÇERİĞE ULAŞMA: MORPA KAMPÜS'TE, KAZANIMLARA GÖRE KONU SIRALAMALARI OLUŞTURULMUŞTUR. BÖYLELİKLE HER DERSE AİT KONULAR, YIL İÇİNDEKİ İŞLENİŞ SIRASINA GÖRE SİSTEME YERLEŞTİRİLMİŞTİR.BU YÜZDEN, MORPA KAMPÜS'TE İSTENEN DERSTE, İSTENEN KONUYA ULAŞMAK ÇOK KOLAYDIR.

MESAJLAŞMA: MORPA KAMPÜS İÇERİĞİNDE VE DİĞER KONULARDA SORMAK İSTEDİKLERİNİZ İÇİN "MESAJLAŞMA" SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR.

RAPORLAMA: ÖĞRENCİLERİN, GİRDİKLERİ SINAVLAR VE SONUÇLARI, DİNLEDİKLERİ KONU ANLATIMLARI, ÇÖZDÜKLERİ TESTLER, OYNADIKLARI OYUNLAR, YAPTIKLARI ÇALIŞMA SAYFALARI VB. HER TÜRLÜ VERİ RAPOR HÂLİNDE SUNULMAKTADIR.

 

 

Taksit Seçenekleri

Bu Kategorideki Diğer Ürünler
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
MORPA ÇOCUK ÜYELİĞİ 69,38 TL  Sepete At Stoklarımızda
MORPA KAMPÜS ABONELİĞİ Şu an bu ürünü incelemektesiniz. 72,80 TL  Sepete At Stoklarımızda
Tümünü Göster
TELEFON İLE SİPARİŞ FORMU
FORMU DOLDURUP GÖNDERİN BİZ SİZİ ARAYALIM
Lütfen " * " İşaretli Alanları Eksiksiz Doldurunuz.
Ürün Adı:
Adınız ve Soyadınız :
Sabit Telefon:
Cep Telefon:
Notunuz:
Güvenlik Kodu:
Güvenlik Kodunu Yazını:

Copyright © 2009-2013 Pediko.com Taştop Sokak No: 74 Siteler / Altındağ / ANKARA Telefon: 444 0 869 - Faks: +90 312 476 44 66 pediko@pediko.com

Taştop Sokak No :74 Siteler Altındağ / Ankara Tel: 444 0 869 pbx Fax:0312 476 44 66